Najlepszy sklep z łyżwami
Producenci
Łyżwy Tempish Łyżwy Spokey Łyżwy Axer Łyżwy Nils Łyżwy Rollerblade
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Zamówienie telefoniczne
801 000 761
33 8219 149
604 617 978
w godzinach 8-18
Gadu-Gadu: 3575652
Dołącz do nas
Polecane strony

  Na jakie polskie lodowiska warto się wybrać? cz.2

  Zostajemy w temacie ślizgawek w Polsce. Temat tym bardziej aktualny, że aura pogodowa aktualnie wielce dopisuje amatorom łyżwiarstwa. Zatem nie przedłużając – pora na kolejną dawkę polskich lodowisk, które warto odwiedzić będąc fanem jazdy na łyżwach. Wiązanie łyżew

  Pod Iglicą – Wrocław

  Dzisiaj zaczynamy od lodowiska w województwie dolnośląskim. Tam możemy korzystać z przyjemności jazdy na łyżwach niestety tylko i wyłącznie w sezonie, który zaczyna się zwykle od początku grudnia, a kończy wraz z lutym. Na miejscu jest przyjemnie, czeka też wypożyczalnia. Dba się tutaj również o czystość tafli poprzez trzykrotne jej czyszczenie w ciągu dnia. Trafisz na to lodowisko poruszając się w kierunku ulicy Wystawowej.

  Stegny – Warszawa

  W drugiej części naszego zestawienia nie mogło też zabraknąć kolejnego przedstawiciela stolicy. Tu i ówdzie można natknąć się na zachętę ze strony właścicieli lodowiska mówiącą o tym, że bez względu na to jakie są warunki na zewnątrz – każdy ma szansę się do woli wyszaleć na tym krytym, warszawskim lodowisku. To bardzo piękny tor o dużych rozmiarach, dzięki czemu można się na nim naprawdę porządnie wyjeździć. Inspektowa 1 zaprasza.

  Tatra Ice – Zakopane

  Zakopane, czyli jedno z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w Polsce również ma swoją ślizgawkę. Tatra Ice, bo o tym lodowisku mowa – to miejsce zlokalizowane przy ulicy Kościuszki 9. Fani jazdy na łyżwach mogą cieszyć się tym sportem tutaj codziennie, nawet Ci którzy aktualnie nie mają do dyspozycji swoich łyżew, bowiem na miejscu czeka bardzo dobrze wyposażona pod względem rozmiarów wypożyczalnia. Można tam także skorzystać z ostrzalni łyżew, ale pamiętaj, że jest ona czynna wyłącznie w godzinach funkcjonowania lodowiska.

  Amber – Żary

  Jeśli chodzi o Żary mamy tutaj do czynienia z wyjątkowym lodowiskiem, po którym można śmigać nawet wtedy gdy temperatura osiąga wysokość plus 25 stopni Celsjusza. Nie będzie to nikogo dziwić, gdy podkreślimy fakt, że w tym miejscu mamy do czynienia z taflą o grubości aż 6 cm. Samo lodowisko to 45 na 26 m i możesz tam swobodnie jeździć od września aż po maj. Wraz z majowym usunięciem lodu w tym samym miejscu odbywają się różnorakie imprezy, aż do nadejścia jesieni gdy na ten obszar wraca lód. Ulica Telemanna 5 – to dokładny adres ślizgawki.

  Biały Orlik – Sandomierz

  Mieszkasz w Sandomierzu bądź w okolicach? Koniecznie sprawdź, co może zaproponować Ci tutejsze lodowisko o wdzięcznej nazwie: Biały Orlik. Jego wymiary to 17,5x30 m. Na miejscu czeka łyżwiarzy dobrze oświetlona tafla, ostrzalnia łyżew, jak również wypożyczalnia sprzętu. Jednak wybierając się tam nie zapomnij o tym, by dobrze się ubrać, bowiem ślizgawka ta nie jest zadaszona. Natomiast jest czynna od grudnia aż po marzec, a co najważniejsze – korzystać z niej można całkowicie bezpłatnie. Lodowisko mieści się przy ulicy Żółkiewskiego.

  Ice Park – Kalisz

  Było lodowisko Tatra Ice w Zakopanem, teraz pora na Ice Park w Kaliszu. Co warto wiedzieć o tym miejscu? Jest komfortowe, bo zadaszone. Ma imponującą wielkość, bo aż 900 m2. Jeśli ktoś nie ma łyżew, a chce pojeździć – spokojnie może skorzystać z tutejszej wypożyczalni. Jest też barek i ostrzalnia, dlatego zapowiada się kompleksowa i świetna zabawa na łyżwach na lodowisku przy ulicy sportowej 10.

  Aqua – Żyrardów

  I na koniec coś dla mieszkańców Żyrardowa i okolic. Znajduje się tutaj lodowisko zadaszone mierzące sobie 25m x 50m. To nie wszystko, bowiem mamy tutaj do czynienia z budynkiem zaplecza mieszczącym około 150 osób. Wypożyczalnia łyżew jest pozostawiona do dyspozycji gości lodowiska. Jeśli chcesz się tam wybrać pamiętaj, że ciekawą propozycją ze strony właścicieli lodowiska jest zaoferowanie możliwości jego wynajęcia w całości od 20.00 do 21.00 w poniedziałki i czwartki – w atrakcyjnej cenie. Lodowisko mieści się przy ulicy Stefana Jodłowskiego 25/27.