Najlepszy sklep z łyżwami
Producenci
Łyżwy Tempish Łyżwy Spokey Łyżwy Axer Łyżwy Nils Łyżwy Rollerblade
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
Zamówienie telefoniczne
801 000 761
33 8219 149
604 617 978
w godzinach 8-18
Gadu-Gadu: 3575652
Dołącz do nas
Polecane strony

  Jak kupić trafiony prezent dla łyżwiarza?

  Z roku na rok przybywa coraz więcej fanów jazdy na łyżwach, dla jednych jest to sezonowe hobby, dla drugich – pasja, która wypełnia im życie. Jeśli masz w gronie bliskich Ci osób amatorów tego sportu zimowego mądrym pomysłem byłoby wykorzystanie tej ich fascynacji jako inspiracji do stworzenia idealnego prezentu. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych pomysłów na prezenty dla łyżwiarza – bez względu na stopień zaawansowania w tym sporcie.

  Nowe łyżwy

  Prezenty Jeśli osoba, którą chcesz obdarować jest CI szczególnie bliska to na pewno bardzo dobrze znasz jej gust. To jednak nie wszystko – powinieneś też znać rozmiar buta. Jeśli posiadasz te dwie informacje możesz śmiało pokusić się o kupienie prezentu idealnego dla takiej osoby – nowej pary łyżew. Na rynku dzisiaj jest ogromny ich wybór, a ponadto można liczyć na różne promocje i rabaty. Taki prezent na pewno wzruszy i niesamowicie ucieszy. Choć wydawać mógłby się oczywisty to jednak nie jest – dlatego, jeśli chcesz zaskoczyć i naprawdę pokazać Ci, że zależy Ci na radości osoby obdarowanej – postaw na prezent, jakim są łyżwy.

  Sznurówki

  Masz trochę mniejszy budżet? Nie przejmuj się! Mając nawet kilkanaście złotych możesz zakupić wielbicielom łyżew coś kapitalnego. Bardzo fajnym pomysłem są sznurówki. Nie musisz się tutaj martwić o rozmiar buta, ale dobrze byłoby wiedzieć, w jakim stylu i kolorystyce są łyżwy osoby, której chcesz zrobić niespodziankę – dzięki temu łatwiej będzie Ci dopasować te, które pasują najbardziej.

  Ochraniacze płóz

  Ochraniacze płóz można kupić jako samodzielny prezent tudzież dodatek do sznurówek czy też innych gadżetów. Wydawać by się mogło, że nie jest to specjalnie wyszukany czy elegancki prezent, niemniej jednak na pewno każdy łyżwiarz będzie się z niego cieszyć. Ochraniaczy nigdy dość, bowiem z racji tego, że najczęściej zostawia się je w pobliżu tafli lodowiska często się gubią. Zatem warto dołączyć je do prezentu dla łyżwiarza.

  Pokrowiec na łyżwy

  Bardzo fajny pomysł. Można tutaj połączyć więcej niż jedną pasję danej osoby – do zainteresowania łyżwiarstwem nawiązywać będzie sam pokrowiec, natomiast jego kolor, nadruk, projekt może pokazywać inne hobby np. ulubioną drużynę sportową, zespół muzyczny czy nawet imię jubilata. Prezent z jednej strony uniwersalny, a z drugiej – spersonalizowany, dlatego na pewno trafiony.

  Wszystko inne

  Pod zagadkowym tytułem „wszystko inne” kryje się cała plejada gadżetów, akcesoriów, przedmiotów – nawet tych użytku codziennego, które w jakiś sposób nawiązują do pasji związanej z łyżwami. Pościel z motywem łyżew, magnesy na lodówkę. Kalendarze z obrazkami do łyżew i wiele, wiele więcej. Tak naprawdę ogranicza Cię tutaj tylko i wyłącznie wyobraźnia.